Hakkımızda

Misyonumuz & Vizyonumuz

 
Müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktır.
15 Yıldır kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ve tam zamanında sunmak için hizmet vermekteyiz.

Kaliteli ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

 
KoçStil ofis mobilyaları, kaliteli hizmet ve iş ahlakını prensip olarak benimsemiş, müşterileri ilişkilerinde daima duyarlı hizmet anlayışı ile 15 yılı aşkın bir süredir İstanbul da, konferans koltuğu Koçstil  markasıyla sektöründe hizmet sunmaktadır. Sağlam referans listesi ile SİNEMA VE KONFERANS KOLTUĞU'nda marka haline gelen KOÇSTİL OFİS MOBİLYALARI, dünya markası olma yolunda emin adımlar atarak ilerlemektedir.

Çevreci Bir Ekip Çalışması

 
Müşteri memnuniyetini esas alan KOÇSTİL OFİS MOBİLYALARI, müşterilerimizin istek ve önerilerine dikkate alarak üretimi ve tasarımı şekillendirir . Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte Toplam Kalite Yönetimini benimsemektedir. 
Konferans Koltuğu, ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.