Hakkımızda

Bundan yıllar evvel, koltuk sektöründe başarılı adımlar atmak maksadıyla girişimci olarak sektöre giriş yaptık. Bu girişimcilik devamlı sürdürdüğümüz dürüst ve düzgün ticaret ahlakı sayesinde gidere büyüdü ve şu anda Türkiye'nin en büyük koltuk pazarlamacıları arasında yer alıyor. Koç Stil olarak bu ilerleme sürecinde daha da başarılı olmak için siz değerli müşterilerimize internet üzerinden ulaşıyoruz. İnternet sitemiz bizleri daha farklı insanlarla tanıştıracak. 

Koç Stil, aslında koltuk ile alakalı her şeyi yapar diyebiliriz. Bizler koltuk üretimi, satışı, yedek parça temini, tasarımı, montajı ve çizimi üzerine uzman bir ekibe sahibiz. Hemen her türlü alanda ve şartta görev yapmaya uygun olan ekibimiz sayesinde hemen her türlü koltuk işinde öncü konumdayız. Ana işimiz olan konferans salonları hakkında sitemizde de birçok farklı bilgi ve ürün bulabilirsiniz. Bizler sadece konferans salonları için koltuk satmıyoruz. İmal ediyor, tasarlıyor, uyguluyor ve en sonunda koltukları ekliyoruz. Yani asıl işimiz konferans salonları. 

Koç Stil olarak yaptığımız işleri bir de şu şekilde sıralayalım: 

Koş Stil Tecrübesini Denediniz Mi?

İyi bir ekip, iyi bir kurumsal geçmişi size sunacaktır. Koç Stil devamlı bu ilkeyi benimsedi ve günümüzde oldukça iyi bir noktadayız. Bizler devamlı yenilikçi ve güçlü bir şekilde çalışarak Koç Stil adını yükselttik. Bunu yaparken yanımızda duran çalışma arkadaşlarımız, en büyük desteğimiz oldu. Bizimle çalışan en ufağından en büyüğüne kadar her görevli bizimle yıllardır çalışmaktadır. Bu nedenle biz elemanlarımızı kendimiz yetiştirip, sonrasında iş sahasında görevlendiriyoruz. Bu da bize saygı, sevgi ve kurumsallığın yanında koltuk ve konferans salonu işinde en çok ihtiyaç duyduğumuz "tecrübe" yetisini kazandırıyor. 

İyi ve tecrübeli bir ekip ise her nereye, her ne göre için gönderirseniz gönderin sizlere birkaç tane mutlu müşteri ile birlikte geliyor. İşte bizi biz yapan, başarımızın asıl sırrı burada yatıyor. Bizler kaliteli insanlarla, kaliteli işler için çalışıyoruz. 

Koç Stil Fiyat Politikası 

İyi bir ticaretçi olmak çok fazla kâr etmek anlamına gelmez. En azından Koç Stil hiçbir zaman bu gözle bakmadı müşterilerine. Bizler, verdiğimiz emeği sektör normallerine göre belirleyip o şekilde ücret talep ediyoruz. Her proje arifesinde, uzman maliyet ekiplerimiz size kuruşu kuruşuna fiyat çıkarıyor. Birçok alternatif koltuk satıcısı gibi sonradan sürpriz fiyatlar çıkarmıyoruz. Bizden alışveriş yaparken cebinizi de güvende hissedebilirsiniz. 

İyi bir koltuk almak istiyorsanız, internet ortamında olabileceğiniz en iyi yerdesiniz. En kısa zamanda çayımızı içmeye ofisimize de bekleriz. Müşteriden ziyade, insan kazanmak tek gayemiz! 

  • Konferans Koltuğu
  • konferans koltukları
  • konferans salonu yapımı
  • Referans 3
  • Referans 4
  • Referans 2
  • Referans 1